Apartament de închiriat o camera, APCJ282670Chirie in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, ANDREI MURESANU, EFTIMIE MURGU
350 EURO
Apartament de închiriat o camera, APCJ282670-1
Apartament de închiriat o camera, APCJ282670-2
Apartament de închiriat o camera, APCJ282670-3
Apartament de închiriat o camera, APCJ282670-4
Apartament de închiriat o camera, APCJ282670-5
Apartament de închiriat o camera, APCJ282670-6
Apartament de închiriat o camera, APCJ282670-7
  • IDAPCJ282670
  • Suprafață utilă42 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

O noua oferta exceptionala pentru dumneavoastra! EDIL va ofera spre inchiriere un apartament cu o camera, situat la etajul 1 din 8 etaje, in CLUJ-NAPOCA, cartierul ANDREI MURESANU. Suprafata acestuia este de 42 mp. Apartamentul este confort sporit semidecomandat si este dotat cu centrala proprie, 1 baie, faianta moderna, gresie moderna, parchet laminat. Imobilul mobilat si utilat modern mai are si alte dotari precum frigider, masina de spalat, aragaz, lift, interfon. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : După 2000
  • Etaj : 1 / 8
  • Tip camere : Semidecomandat
  • Confort sporit
  • Mobilat și utilat modern
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Centrală proprie

Caracteristici

  • Frigider
  • Masină de spălat
  • Aragaz

Alexandra Bologa 0758-669944
21.11.2017 (23 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare