Apartament de vânzare o camera, APCJ281456 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, ANDREI MURESANU, EFTIMIE MURGU
75000 EURO
Apartament de vânzare o camera, APCJ281456-1
Apartament de vânzare o camera, APCJ281456-2
Apartament de vânzare o camera, APCJ281456-3
Apartament de vânzare o camera, APCJ281456-4
Apartament de vânzare o camera, APCJ281456-5
Apartament de vânzare o camera, APCJ281456-6
Apartament de vânzare o camera, APCJ281456-7
Apartament de vânzare o camera, APCJ281456-8
  • IDAPCJ281456
  • Suprafață utilă43 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Cel mai bun pret! EDIL va ofera apartament de vanzare in CLUJ-NAPOCA, cartierul ANDREI MURESANU. Imobilul are o camera, situat la parter inalt din 4 etaje, avand suprafata de 43 mp. Apartamentul este confort sporit, decomandat si este dotat cu centrala proprie si termopane. De asemenea , apartamentul are si 1 balcon. Finisajele sunt moderne, iar apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte case nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • Construcție nouă
  • An construcție : După 2000
  • Etaj : parter inalt / 4
  • Tip camere : Decomandat
  • Confort sporit
  • Mobilat și utilat modern
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Centrală proprie

Părerea agentului

Apartament cu o suprafata geneorasa, situat intr-o zona linistita a cartierului Andrei Muresanu.

Minerva Sopt 0758-661155
12.12.2017 (215 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare