Apartament de vânzare o camera, APCJ281456Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, ANDREI MURESANU, EFTIMIE MURGU
68500 EURO

Apartament de vânzare o camera, APCJ281456-1
Apartament de vânzare o camera, APCJ281456-2
Apartament de vânzare o camera, APCJ281456-3
Apartament de vânzare o camera, APCJ281456-4
Apartament de vânzare o camera, APCJ281456-5
Apartament de vânzare o camera, APCJ281456-6
Apartament de vânzare o camera, APCJ281456-7
Apartament de vânzare o camera, APCJ281456-8
  • IDAPCJ281456
  • Suprafață utilă43 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Cel mai bun pret! EDIL va ofera apartament de vanzare in CLUJ-NAPOCA, cartierul ANDREI MURESANU. Imobilul are o camera, situat la parter inalt din 4 etaje, si cu suprafata de 43 mp. Apartamentul este confort sporit decomandat si este dotat cu centrala proprie, 1 baie, 1 balcon, faianta moderna, gresie moderna, parchet laminat. Imobilul mobilat si utilat modern mai are si alte dotari precum interfon. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte case nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : După 2000
  • Etaj : parter inalt / 4
  • Tip camere : Decomandat
  • Confort sporit
  • Mobilat și utilat modern
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Centrală proprie

Minerva Sopt 0740-661155
21.10.2017 (28 Vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare