Birou de închiriat o incapere, BICJ224909Chirie in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, CENTRAL, 21 DECEMBRIE
4200 EURO

Birou de închiriat o incapere, BICJ224909-1
Birou de închiriat o incapere, BICJ224909-2
Birou de închiriat o incapere, BICJ224909-3
Birou de închiriat o incapere, BICJ224909-4
Birou de închiriat o incapere, BICJ224909-5
Birou de închiriat o incapere, BICJ224909-6
  • IDBICJ224909
  • Suprafață utilă300 mp
  • Camere 1
  • Bai4

Descriere

Acest imobil se diferentiaza in mod evident fata de celelalte imobile pe care le-am vazut in ultima perioada. Edil va pune la dispozitie spatii de birouri pentru inchiriere in Cluj-Napoca in cladire de birouri clasa A premium. Aceasta este situata in Cluj-Napoca cartier Central in zona Piata Avram Iancu. .Spatiile incep de la 300 mp si pot ajunge pana la mii de metri patrati in functie de nevoile clientilor. Preturile de inchiriere sunt de 14 euro/mp +tva.Birourile de inchiriat sunt open space putand fi compartimentate in functie de utilizare. Facilitatiile cladirii: 54.000 mp spatii de birouri clasa A,restaurant,servicii publice,certificare de cladire verde,locatiecentrala,servicii de pază 24h,locuri de parcare pentru vizitatori,locuri de parcare pentru chiriasi,etaje tip open space intre 1200-3000 mp Pentru siguranta si confortul dumneavoastra aveti la dispozitie sistem de alarma, lift, cafenea, restaurant, centrala telefonica si sala conferinta, servicii de paza, administratie, curatenie si supraveghere video. Pentru mai multe informatii sau pentru alte oferte ale agentiei, nu ezitati sa ne contactati la numerele de mai jos sau la sediul nostru pe Iuliu Maniu nr. 17.

Arată mai multe

Detalii

  • Construcție nouă
  • Lux
  • Nemobilat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Centrală proprie, încălzire în pardoseală, ventiloconvector

Caracteristici

  • Aer condiționat

Părerea agentului

Spatii de birouri disponibile in cladire de birouri clasa A ideala pentru firme!.

Carmen Miron 0721-290522
11.10.2017 (8 Vizualizări)

Distribuie

       

Locație