Casa de închiriat, CACJ281771Chirie in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, CENTRAL, CALEA DOROBANTILOR
500 EURO
Casa de închiriat, CACJ281771-1
Casa de închiriat, CACJ281771-2
Casa de închiriat, CACJ281771-3
Casa de închiriat, CACJ281771-4
Casa de închiriat, CACJ281771-5
Casa de închiriat, CACJ281771-6
  • IDCACJ281771
  • Suprafață utilă0 mp

Descriere

Contactati-ne acum pentru a afla mai multe detalii despre aceasta oferta! EDIL inchiriere casa cu 3 camere, bucatarie, o baie in CLUJ-NAPOCA, cartierul CENTRAL, in apropiere de CENTRU. Casa are suprafata utila de 100 mp. Aceasta are construita din beton. Imobilul mai are si alte dotari precum centrala proprie, ferestre de termopan, usa din pvc. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte case nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

Carmen Miron 0721-290522
24.11.2017 (85 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare