Garsoniera de închiriat, GACJ282657Chirie in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, CENTRAL, AVRAM IANCU
350 EURO
Garsoniera de închiriat, GACJ282657-1
Garsoniera de închiriat, GACJ282657-2
Garsoniera de închiriat, GACJ282657-3
Garsoniera de închiriat, GACJ282657-4
Garsoniera de închiriat, GACJ282657-5
Garsoniera de închiriat, GACJ282657-6
Garsoniera de închiriat, GACJ282657-7
Garsoniera de închiriat, GACJ282657-8
  • IDGACJ282657
  • Suprafață utilă35 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Sunati acum pentru a afla mai multe detalii despre aceasta oferta! Oferta de inchiriere garsoniera in localitatea CLUJ-NAPOCA, cartierul CENTRAL. Garsoniera de inchiriere este situata la parter inalt din 1 etaje, iar suprafata acesteia este de 35 mp. Garsoniera este confort sporit si este dotata cu centrala proprie, 1 baie, faianta moderna, gresie moderna, parchet laminat. Imobilul mobilat si utilat modern mai are si alte dotari precum televizor, frigider, masina de spalat, aragaz. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • Etaj : parter inalt / 1
  • Confort sporit
  • Mobilat și utilat modern
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Lemn
  • Centrală proprie

Caracteristici

  • TV
  • Frigider
  • Masină de spălat
  • Aragaz

Ana Campan 0743-886633
21.11.2017 (66 vizualizări)

Distribuie

       

Locație