Garsoniera de închiriat, GACJ283910 Chirie in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, CENTRAL, P-TA UNIRII
300 EURO
Garsoniera de închiriat, GACJ283910-1
Garsoniera de închiriat, GACJ283910-2
Garsoniera de închiriat, GACJ283910-3
Garsoniera de închiriat, GACJ283910-4
Garsoniera de închiriat, GACJ283910-5
Garsoniera de închiriat, GACJ283910-6
Garsoniera de închiriat, GACJ283910-7
Garsoniera de închiriat, GACJ283910-8
  • IDGACJ283910
  • Suprafață utilă26 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Trebuie sa vedeti aceasta oferta exceptionala! EDIL va ofera o garsoniera de inchiriere in localitatea CLUJ-NAPOCA, cartierul CENTRAL, situata la etajul 1 din 1 etaje. Suprafata acestei garsoniere este de 26 mp. Garsoniera este confort 1 si este dotata cu centrala proprie, 1 baie, faianta clasica, gresie clasica, parchet laminat. Aceasta are loc de parcare. Imobilul mobilat si utilat modern mai are si alte dotari precum frigider, masina de spalat. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • 1 parcare
  • Etaj : 1 / 1
  • Confort 1
  • Mobilat și utilat modern
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Lemn
  • Centrală proprie

Caracteristici

  • Frigider
  • Masină de spălat

Ana Campan 0743-886633
20.01.2018 (68 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare