Garsoniera de închiriat, GACJ282456Chirie in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, MARASTI, CERNEI
280 EURO
Garsoniera de închiriat, GACJ282456-1
Garsoniera de închiriat, GACJ282456-2
Garsoniera de închiriat, GACJ282456-3
Garsoniera de închiriat, GACJ282456-4
Garsoniera de închiriat, GACJ282456-5
Garsoniera de închiriat, GACJ282456-6
Garsoniera de închiriat, GACJ282456-7
Garsoniera de închiriat, GACJ282456-8
  • IDGACJ282456
  • Suprafață utilă28 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Contactati-ne acum pentru a afla mai multe detalii! EDIL va ofera o garsoniera de inchiriere, situata la etajul 3 din 4 etaje, in CLUJ-NAPOCA, cartierul MARASTI. Garsoniera este confort 1 si este dotata cu 1 baie, 1 balcon, faianta moderna, gresie moderna, parchet laminat. Imobilul mobilat si utilat modern mai are si alte dotari precum frigider, masina de spalat, aragaz, interfon. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • Etaj : 3 / 4
  • Confort 1
  • Mobilat și utilat modern
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Termoficare

Caracteristici

  • Frigider
  • Masină de spălat
  • Aragaz

Florin Moldovan 0740-553366
21.11.2017 (53 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare