Garsoniera de vânzare, GACJ279791Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, GHEORGHENI, DETUNATA
47000 EURO
Garsoniera de vânzare, GACJ279791-1
Garsoniera de vânzare, GACJ279791-2
Garsoniera de vânzare, GACJ279791-3
Garsoniera de vânzare, GACJ279791-4
Garsoniera de vânzare, GACJ279791-5
Garsoniera de vânzare, GACJ279791-6
Garsoniera de vânzare, GACJ279791-7
Garsoniera de vânzare, GACJ279791-8
  • IDGACJ279791
  • Suprafață utilă27 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Avem o noua oferta exceptionala pentru dumneavoastra! EDIL va ofera spre vanzare o garsoniera in CLUJ-NAPOCA, cartierul GHEORGHENI. imobilul are o suprafata utila de 27 mp si este situat la parter din 10 etaje. Garsoniera este confort 1 si este dotata cu 1 baie, faianta moderna, gresie moderna. Imobilul mobilat si utilat clasic mai are si alte dotari precum frigider, masina de spalat, aragaz, lift, interfon. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte case nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • Etaj : parter / 10
  • Confort 1
  • Mobilat și utilat clasic
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Centrală clădire

Caracteristici

  • Frigider
  • Masină de spălat
  • Aragaz

Carmen Miron 0721-290522
21.11.2017 (86 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare