Garsoniera de vânzare, GACJ281944Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, GHEORGHENI, NICOLAE TITULESCU
50000 EURO
Garsoniera de vânzare, GACJ281944-1
Garsoniera de vânzare, GACJ281944-2
Garsoniera de vânzare, GACJ281944-3
Garsoniera de vânzare, GACJ281944-4
Garsoniera de vânzare, GACJ281944-5
Garsoniera de vânzare, GACJ281944-6
  • IDGACJ281944
  • Suprafață utilă28 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Nu ratati oferta noastra! EDIL va ofera o garsoniera de vanzare, situata la parter din 4 etaje, in CLUJ-NAPOCA, cartierul GHEORGHENI. Garsoniera este confort 1 si este dotata cu 1 baie, 1 balcon, faianta moderna, gresie moderna, parchet laminat. Imobilul semimobilat mai are si alte dotari precum interfon. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte case nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • Etaj : parter / 4
  • Confort 1
  • Semimobilat
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Termoficare

Minerva Sopt 0758-661155
21.11.2017 (90 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare