Garsoniera de vânzare, GACJ283270 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, MANASTUR, MEHEDINTI
43500 EURO
Garsoniera de vânzare, GACJ283270-1
Garsoniera de vânzare, GACJ283270-2
Garsoniera de vânzare, GACJ283270-3
Garsoniera de vânzare, GACJ283270-4
Garsoniera de vânzare, GACJ283270-5
Garsoniera de vânzare, GACJ283270-6
Garsoniera de vânzare, GACJ283270-7
  • IDGACJ283270
  • Suprafață utilă25 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Sunati acum pentru a afla mai multe detalii despre aceasta oferta! EDIL va ofera spre vanzare o garsoniera, situata la etajul 4 din 4 etaje, in CLUJ-NAPOCA, cartierul MANASTUR. Suprafata acesteia este de 25 mp. Garsoniera este confort 1 si este dotata cu 1 baie, 1 balcon, faianta moderna, gresie moderna, parchet laminat. Imobilul mobilat si utilat modern mai are si alte dotari precum frigider, masina de spalat, aragaz. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • Etaj : 4 / 4
  • Confort 1
  • Mobilat și utilat modern
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Termoficare

Caracteristici

  • Frigider
  • Masină de spălat
  • Aragaz

Alexandra Bologa 0758-669944
17.01.2018 (56 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare