Hala de închiriat, HACJ279206Chirie in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, IRIS, B-DUL MUNCII
4500 EURO

Hala de închiriat, HACJ279206-1
Hala de închiriat, HACJ279206-2
Hala de închiriat, HACJ279206-3
Hala de închiriat, HACJ279206-4
Hala de închiriat, HACJ279206-5
Hala de închiriat, HACJ279206-6
Hala de închiriat, HACJ279206-7
Hala de închiriat, HACJ279206-8
Hala de închiriat, HACJ279206-9
Hala de închiriat, HACJ279206-10
Hala de închiriat, HACJ279206-11
  • IDHACJ279206
  • Suprafață utilă800 mp

Descriere

EDIL va pune la dispozitie o cladire de birouri, impreuna cu o hala, situata in CLUJ-NAPOCA, cartierul IRIS, in apropiere de BULEVARDUL MUNCII. Proprietatea este compusa dintr-o cladire noua de birouri, cu 400mp si o hala de 400mp, impartita in spatiu de depozitare si spatii care actualmente sunt folosite ca si cazare pentru muncitori. Cladirea de birouri este dispusa pe Demisol+Parter+2 Etaje, fiind complet finisata, si dispune de spatii de birouri, spatii pentru conferinte, zone tehnice si grup sanitar pe fiecare nivel. Exterior exista o curte interioara cu posiblitate de depozitare si parcare. Exista posiblitate de acces tir precum si acces bun cu mijloace de transport in comun. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte case nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

Părerea agentului

Un spatiu cu functiune de birouri si depozitare, poate chiar mica productie, cu un acces bun si mijloace de tranport in comun in apropiere. .

Radu Lucaciu 0757-889966
23.10.2017 (16 Vizualizări)

Distribuie

       

Locație