Teren de vânzare, TECJ225551Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca
190000 EURO

Teren de vânzare, TECJ225551-1
Teren de vânzare, TECJ225551-2
Teren de vânzare, TECJ225551-3
Teren de vânzare, TECJ225551-4
Teren de vânzare, TECJ225551-5
Teren de vânzare, TECJ225551-6
Teren de vânzare, TECJ225551-7
Teren de vânzare, TECJ225551-8
Teren de vânzare, TECJ225551-9
  • IDTECJ225551
  • Suprafață utilă1085 mp

Descriere

Teren reglementat pentru construire LIU locuinte unifamiliale sau semicolective cu doua unitati. Terenul are suprafata de 1085 mp in doua parcele succesive acces la utilitati complete, situat in cart A Muresanu in spate la Grand Hotel italia, posibilitate de construire doua lucuinte cuplate totalizand patru unitati locative

Arată mai multe

Detalii

  • Suprafața teren : 1085 mp

Părerea agentului

Teren reglementat pentru construire LIU locuinte unifamiliale sau semicolective cu doua unitati..

Radu Lucaciu 0757-889966
19.10.2017 (13 Vizualizări)

Distribuie

       

Locație