Teren de vânzare, TECJ215207 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, BORHANCI, BORHANCI
65000 EURO
Teren de vânzare, TECJ215207-1
Teren de vânzare, TECJ215207-2
Teren de vânzare, TECJ215207-3
Teren de vânzare, TECJ215207-4
Teren de vânzare, TECJ215207-5
Teren de vânzare, TECJ215207-6
Teren de vânzare, TECJ215207-7
Teren de vânzare, TECJ215207-8
Teren de vânzare, TECJ215207-9
  • IDTECJ215207
  • Suprafață utilă407 mp

Descriere

Teren ideal pentru constructie de tip unifamilial situaat in Borhanci dupa strada Regina Maria. Suprafata plana , 445 mp cu drum privat de 7 m latime si front cu expure sudica

Arată mai multe

Detalii

  • Suprafața teren : 407 mp

Părerea agentului

Teren ideal pentru constructie de tip unifamilial situat in Borhanci dupa strada Regina Maria

Radu Lucaciu 0744-339533
20.01.2018 (191 vizualizări)

Distribuie