Apartament de vânzare o camera, APCJ282554 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, CENTRAL, NAPOCA
63000 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Apartament de vânzare o camera, APCJ282554-1
Apartament de vânzare o camera, APCJ282554-2
Apartament de vânzare o camera, APCJ282554-3
Apartament de vânzare o camera, APCJ282554-4
Apartament de vânzare o camera, APCJ282554-5
Apartament de vânzare o camera, APCJ282554-6
  • IDAPCJ282554
  • Suprafață utilă41 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

O noua oferta exceptionala pentru dumneavoastra! Oferta de vanzare apartament in localitatea CLUJ-NAPOCA, cartierul CENTRAL. Apartamentul de vanzare are o camera, este situat la demisol din 1 etaje, iar suprafata acestuia este de 41 mp. Apartamentul este confort 1 semidecomandat si este dotat cu 1 baie, faianta moderna, gresie moderna. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • Etaj : demisol / 1
  • Tip camere : Semidecomandat
  • Confort 1
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan

Părerea agentului

Apartament situat la demisolul unei case istorice din Piata Muzeului, situat ultracentral, dispunand de o curte comuna linistita.

Carmen Miron 0721-290522
22.09.2018 (725 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare