Garsoniera de închiriat, GACJ303957 Chirie in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, CENTRAL, HOREA
330 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Garsoniera de închiriat, GACJ303957-1
Garsoniera de închiriat, GACJ303957-2
Garsoniera de închiriat, GACJ303957-3
Garsoniera de închiriat, GACJ303957-4
Garsoniera de închiriat, GACJ303957-5
Garsoniera de închiriat, GACJ303957-6
Garsoniera de închiriat, GACJ303957-7
Garsoniera de închiriat, GACJ303957-8
  • IDGACJ303957
  • Suprafață utilă23 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Citeste acum despre aceasta oferta exceptionala! Va oferim spre inchiriere apartament cu 3 camere, situat la parter inalt din 1 etaje, in localitatea CLUJ-NAPOCA, cartierul CENTRAL, in apropiere de FACULTATEA DIMITRIE CANTEMIR SI DE FACULTATEA DE BUSINESS.. Suprafata acestuia este de 54 mp. Apartamentul este confort 2 semidecomandat si este dotat cu centrala proprie, 1 baie, faianta clasica, gresie clasica, parchet laminat. Acesta are loc de parcare. Imobilul mobilat si utilat clasic mai are si alte dotari precum frigider, masina de spalat, aragaz. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : 1990-2000
  • Etaj : parter / 1
  • Confort 2
  • Mobilat și utilat clasic
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Termoficare

Caracteristici

  • Frigider
  • Masină de spălat

Carmen Miron 0721-290522
18.09.2019 (26 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare