Garsoniera de închiriat, GACJ295834 Chirie in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, MANASTUR, TABEREI
250 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Garsoniera de închiriat, GACJ295834-1
Garsoniera de închiriat, GACJ295834-2
Garsoniera de închiriat, GACJ295834-3
Garsoniera de închiriat, GACJ295834-4
Garsoniera de închiriat, GACJ295834-5
Garsoniera de închiriat, GACJ295834-6
Garsoniera de închiriat, GACJ295834-7
Garsoniera de închiriat, GACJ295834-8
  • IDGACJ295834
  • Suprafață utilă27 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Aceasta oferta exceptionala este sub pretul pietei! EDIL va ofera o garsoniera de inchiriere, situata la etajul 4 din 4 etaje, in CLUJ-NAPOCA, cartierul MANASTUR, in apropiere de CALVARIA MANASTUR. Garsoniera este confort 1 si este dotata cu 1 baie, faianta moderna, gresie moderna, parchet laminat. Imobilul mobilat clasic si modern mai are si alte dotari precum frigider, masina de spalat, aragaz. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • Etaj : 4 / 4
  • Confort 1
  • Mobilat clasic și modern
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță

Caracteristici

  • Frigider
  • Masină de spălat
  • Aragaz

Carmen Miron 0721-290522
23.01.2019 (46 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare