Garsoniera de vânzare, GACJ305613 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, GARA, PIATA GARII
60050 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Garsoniera de vânzare, GACJ305613-1
Garsoniera de vânzare, GACJ305613-2
Garsoniera de vânzare, GACJ305613-3
Garsoniera de vânzare, GACJ305613-4
Garsoniera de vânzare, GACJ305613-5
Garsoniera de vânzare, GACJ305613-6
Garsoniera de vânzare, GACJ305613-7
Garsoniera de vânzare, GACJ305613-8
  • IDGACJ305613
  • Suprafață utilă27 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Cel mai bun pret! EDIL va ofera garsoniera de vanzare in CLUJ-NAPOCA, cartierul GARA. Imobilul este situat la etajul 1 din 1 etaje, si are suprafata de 27 mp. Garsoniera este confort 1 si este dotata cu centrala proprie, 1 baie, 1 balcon, faianta moderna, gresie moderna, parchet laminat. Aceasta are loc de parcare. Imobilul mobilat si utilat modern mai are si alte dotari precum frigider, masina de spalat, aragaz. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • 1 parcare
  • Etaj : 1 / 1
  • Confort 1
  • Mobilat și utilat modern
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Centrală proprie

Caracteristici

  • Frigider
  • Masină de spălat
  • Aragaz

Carmen Miron 0721-290522
17.02.2020 (199 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare