Garsoniera de vânzare, GACJ284218 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, GHEORGHENI, BIZUSA
45000 EURO
Garsoniera de vânzare, GACJ284218-1
Garsoniera de vânzare, GACJ284218-2
Garsoniera de vânzare, GACJ284218-3
Garsoniera de vânzare, GACJ284218-4
Garsoniera de vânzare, GACJ284218-5
Garsoniera de vânzare, GACJ284218-6
Garsoniera de vânzare, GACJ284218-7
Garsoniera de vânzare, GACJ284218-8
  • IDGACJ284218
  • Suprafață utilă20 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Contactati-ne acum pentru a afla mai multe detalii! Va oferim spre vanzare o garsoniera , situata la etajul 2 din 4 etaje, in localitatea CLUJ-NAPOCA, cartierul GHEORGHENI. Suprafata acesteia este de 20 mp. Garsoniera este confort 2 si este dotata cu 1 baie, faianta moderna, gresie moderna. Imobilul mobilat si utilat modern mai are si alte dotari precum frigider, masina de spalat, aragaz, interfon. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • Etaj : 2 / 4
  • Confort 2
  • Mobilat și utilat modern
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Termoficare

Caracteristici

  • Frigider
  • Masină de spălat
  • Aragaz

Gabriela Hoda 0753-229977
21.02.2018 (158 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare