Garsoniera de vânzare, GACJ284226 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, GHEORGHENI, DETUNATA
59000 EURO
Garsoniera de vânzare, GACJ284226-1
Garsoniera de vânzare, GACJ284226-2
Garsoniera de vânzare, GACJ284226-3
Garsoniera de vânzare, GACJ284226-4
Garsoniera de vânzare, GACJ284226-5
Garsoniera de vânzare, GACJ284226-6
Garsoniera de vânzare, GACJ284226-7
  • IDGACJ284226
  • Suprafață utilă30 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Beneficiaza de aceasta oferta exceptionala acum! EDIL va ofera o garsoniera de vanzare in localitatea CLUJ-NAPOCA, cartierul GHEORGHENI, situata la etajul 8 din 10 etaje. Suprafata acestei garsoniere este de 30 mp. Garsoniera este confort 1 si este dotata cu 1 baie, faianta moderna, gresie moderna, parchet laminat. Aceasta are loc de parcare. Imobilul mobilat si utilat modern mai are si alte dotari precum frigider, masina de spalat, aragaz, lift, interfon. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • 1 parcare
  • Etaj : 8 / 10
  • Confort 1
  • Mobilat și utilat modern
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Termoficare

Caracteristici

  • Frigider
  • Masină de spălat
  • Aragaz

Gabriela Hoda 0753-229977
21.02.2018 (152 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare