Garsoniera de vânzare, GACJ296868 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, GHEORGHENI, DETUNATA
57500 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Garsoniera de vânzare, GACJ296868-1
Garsoniera de vânzare, GACJ296868-2
Garsoniera de vânzare, GACJ296868-3
Garsoniera de vânzare, GACJ296868-4
Garsoniera de vânzare, GACJ296868-5
Garsoniera de vânzare, GACJ296868-6
Garsoniera de vânzare, GACJ296868-7
Garsoniera de vânzare, GACJ296868-8
  • IDGACJ296868
  • Suprafață utilă32 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Nu ezitati sa ne contactati acum pentru a afla mai multe detalii! EDIL va ofera spre vanzare o garsoniera , situata la etajul 4 din 10 etaje, in CLUJ-NAPOCA, cartierul GHEORGHENI. Suprafata acesteia este de 32 mp. Garsoniera este confort 1 si este dotata cu 1 baie, 1 balcon, faianta moderna, gresie moderna. Aceasta are loc de parcare. Imobilul mobilat si utilat modern mai are si alte dotari precum televizor, frigider, aragaz. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • 1 parcare
  • Etaj : 4 / 10
  • Confort 1
  • Mobilat și utilat modern
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Termoficare

Caracteristici

  • TV
  • Frigider
  • Aragaz

Carmen Miron 0721-290522
17.02.2019 (12 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare