Garsoniera de vânzare, GACJ290672 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, MANASTUR, GRIGORE ALEXANDRESCU
45000 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Garsoniera de vânzare, GACJ290672-1
Garsoniera de vânzare, GACJ290672-2
Garsoniera de vânzare, GACJ290672-3
Garsoniera de vânzare, GACJ290672-4
Garsoniera de vânzare, GACJ290672-5
Garsoniera de vânzare, GACJ290672-6
Garsoniera de vânzare, GACJ290672-7
Garsoniera de vânzare, GACJ290672-8
Garsoniera de vânzare, GACJ290672-9
Garsoniera de vânzare, GACJ290672-10
  • IDGACJ290672
  • Suprafață utilă28 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Acest imobil este o oferta deosebita care prezinta numeroase avantaje si mi-ar face o deosebita placere sa va ofer mai multe detalii. Va facem cunoscuta o oferta de vanzare a unei garsoniere, situata la etajul 9 din 10 etaje, cu suprafata de 28 mp, din CLUJ-NAPOCA, cartierul MANASTUR. Garsoniera este confort 1 si este dotata cu 1 baie, 1 balcon, faianta clasica, gresie clasica, parchet laminat. Imobilul mobilat si utilat clasic mai are si alte dotari precum frigider, masina de spalat, aragaz, lift. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : înainte de 1990
  • Etaj : 9 / 10
  • Confort 1
  • Mobilat și utilat clasic
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Termoficare

Caracteristici

  • Frigider
  • Masină de spălat
  • Aragaz

Părerea agentului

Gaarsonera se vinde cu materiale precum faianta , gresie si usa, care sunt necesare pentru renovarea bucatariei.

Ionut Trenchea 0740-553366
13.12.2018 (286 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare