Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ299744 Chirie in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, BUNA ZIUA, BUNA ZIUA
1395 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ299744-1
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ299744-2
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ299744-3
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ299744-4
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ299744-5
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ299744-6
Spațiu comercial de închiriat o incapere, SCCJ299744-7
  • IDSCCJ299744
  • Suprafață utilă93 mp
  • Camere 1
  • Bai1

Descriere

Nu ratati aceasta noua oferta exceptionala! EDIL va ofera spre inchiriere un spatiu comercial in CLUJ-NAPOCA, cartierul BUNA ZIUA, in apropiere de LIDL BUNA ZIUA. Spatiul comercial de 1 camere are o suprafata utila de 93 mp . Spatiul este situat la parter. Caracteristici constructie: construit din - caramida, acoperis - tabla, fundatie - beton, izolatie - exterioara, parter: P. Spatiul comercial are urmatoarele caracteristici: suprafata teren 500 mp, 1 baie, 2 locuri parcare, ferestre de termopan, usa pvc, faianta moderna, gresie moderna, parchet laminat, vitrina la strada, latime vitrina 10 m, numar terase 1, aproape de mijloace de transport, in zona linistita, in zona cu spatiu verde, front la strada de 10 m, numar fronturi 1. Stare interior: semifinisata. Sistemul de incalzire cuprinde: centrala proprie. Iluminat: lampi. Utilitati generale: apa, gaz, curent, canalizare. Servicii: supraveghere video. Alte dotari: spatiu depozitare, acces auto, acces tir. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • An construcție : 2019
  • 1 garaj
  • 2 parcari
  • Semifinisat
  • Nemobilat
  • Parchet laminat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Centrală proprie

Părerea agentului

Spatiul comercial este ideal pentru; Sowrom, Farmacie, Magazin, etc. Se inchiriaza in stagiul de semifinisat.

Ionut Trenchea 0740-553366
15.12.2019 (245 vizualizări)

Distribuie

       

Locație

Oferte similare