Spațiu comercial de vânzare o incapere, SCCJ298040 Vânzare in Cluj-Napoca

Cluj-Napoca, BORHANCI, BORHANCI
105000 EURO
Imi acord consimtamantul cu privire la prelucrarea datelor colectate prin acest formular, conform politicii de protectie a datelor personale care este detaliata AICI.
Spațiu comercial de vânzare o incapere, SCCJ298040-1
Spațiu comercial de vânzare o incapere, SCCJ298040-2
Spațiu comercial de vânzare o incapere, SCCJ298040-3
Spațiu comercial de vânzare o incapere, SCCJ298040-4
Spațiu comercial de vânzare o incapere, SCCJ298040-5
Spațiu comercial de vânzare o incapere, SCCJ298040-6
Spațiu comercial de vânzare o incapere, SCCJ298040-7
  • IDSCCJ298040
  • Suprafață utilă61 mp
  • Camere 1
  • Bai2

Descriere

Profitati acum de aceasta oferta exceptionala cu un pret foarte mic! Imobilul face parte dintr-o constructie noua. Va facem cunoscuta o oferta de vanzare a unui spatiu comercial cu 1 camere, cu suprafata utila de 61 mp, din CLUJ-NAPOCA, cartierul BORHANCI, in apropiere de PITERIA TOHA. Spatiul este situat la parter. Caracteristici constructie: construit din - caramida, acoperis - tabla, fundatie - beton, izolatie - exterioara. Spatiul comercial are urmatoarele caracteristici: suprafata teren 1000 mp, 2 grupuri sanitare, ferestre de termopan, usa pvc, faianta moderna, gresie moderna, vitrina la strada, latime vitrina 5 m, aproape de mijloace de transport, in zona linistita, in zona cu spatiu verde, front la strada de 15 m, numar fronturi 1. Stare interior: lux exceptionala. Sistemul de incalzire cuprinde: centrala proprie. Iluminat: aplice. Utilitati generale: apa, gaz, curent, curent trifazic, canalizare. Alte dotari: posibilitate compartimentare, sistem de alarma. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL, Str. Iuliu Maniu, Nr. 17, Cluj-Napoca.

Arată mai multe

Detalii

  • Construcție nouă
  • An construcție : 2016
  • 1 garaj
  • Lux
  • Nemobilat
  • Gresie
  • Faianță
  • Termopan
  • Centrală proprie

Părerea agentului

Spatiul se vinde finisat modern, cu Centrala termica, curent trifazic, si terasa de 80 mp.

Ionut Trenchea 0740-553366
22.08.2019 (136 vizualizări)

Distribuie

       

Oferte similare